logo

Valentino

Maison Valentino založili v roku 1960 Valentino Garavani a Giancarlo Giammetti. Valentino je protagonistom medzinárodnej módy a od roku 2008 do roku 2016 prešiel významným kreatívnym vývojom.

Maison Valentino hrá dôležitú úlohu v luxusnej divízii prostredníctvom tradície a inovácie, čo je nevyhnutná kombinácia pre kreatívny priemysel, ktorý vytvára zmysel pre krásu.
Móda Valentino je vystavená prostredníctvom línií Haute Couture a Prêt-à-Porter pre ženy a mužov a prostredníctvom línií doplnkov Valentino Garavani, ktoré zahŕňajú topánky, tašky, malý kožený tovar, okuliare, šály, kravaty a vône. Estetický vesmír prítomný vo viac ako 100 krajinách prostredníctvom 175 priamo prevádzkovaných butikov Valentino a viac ako 1 500 predajných miest.

7. júla 2016: Valentino nominoval jediného kreatívneho riaditeľa Maison Pierpaola Piccioliho.

Estetická, súčasná vízia a excelentnosť prevedenia sú usmerneniami priemyselného procesu a remeselného a ručného remeselného remesla, ktoré sú vyrobené v historickom ateliéri Piazza Mignanelli v Ríme, kde sa špecializuje na školu couture „Bottega Couture“, sa nedávno otvoril.

Filter produktov: kliknite prosím na výber

Cena