logo

Rahua

Výrobky Rahua - známe svojimi čistými prísadami a bezkonkurenčným účinkom - by dnes neboli k dispozícii, nebyť úžasného sútoku udalostí. Fabian Lliguin, uznávaný kaderník a kolorista v New Yorku, navštevoval amazonský dažďový prales ako ekológ a vzdelával pôvodných obyvateľov o ich pozemkových právach a ľudských právach, keď si uvedomil, že je obklopený ženami s fantasticky dlhými lesklými vlasmi.

Tajomstvom, bol olej z rahua, ktoré povedali miestne ženy Fabianovi. Členovia kmeňa, ktorí žijú hlboko v dažďovom pralese, sa po stáročia spoliehali na tento olej, že vyživuje ich vlasy a pokožku. Ženy dali Fabianovi jednu fľašu oleja z rahua, ktorú v kufri opatrne transportoval späť do New Yorku. Vo svojom salóne na 5th Avenue sa rozhodol - experimentálne a bez akýchkoľvek očakávaní - použiť olej ako kúru pre klientku s extrémne suchými, poškodenými vlasmi. Po 10 minútach sa jej vlasy úplne zmenili: z krehkých a bez života na zdravé, lesklé a pružné. Fabian bol rovnako šokovaný ako jeho klientka. Bol to pádny dôkaz, že táto stáročia používaná zložka prináša hmatateľné výsledky.

Fabian vedel, že má na rukách niečo veľmi zvláštne, a tiež vedel, že to musí zvládnuť s rešpektom. Olej Rahua bol-a je-produkovaný kmeňom Quechua-Shuar rovnakým komplexným, rituálnym a udržateľným spôsobom, akým bol po celé generácie. Fabian, ktorý dlho pracoval na podpore pôvodných obyvateľov dažďového pralesa, nechcel tento proces narušiť. Dnes viac ako 500 rodín Quechua-Shuar, Achuar a susedných kmeňov spolupracuje s Fabianom a Annou, módnou návrhárkou prepojenou s firmou. na kultivácii surovín pestovaných v dažďovom pralese používaných v kolekcii starostlivosti o vlasy, telo aj pleť.

Filter produktov: kliknite prosím na výber

Cena
Exfoliačný šampón na pokožku hlavy Rahua PRÍRODNÝvypredané1.50 € Exfoliačný šampón na pokožku hlavy RahuaRahua Scalp Exfoliating Shampoo  je jemný peeling s rastlinným pohonom a prírodný, výživný peeling pre očistný exfoliačný zážitok pre pokožku Hydratačný kondicionér Rahua PRÍRODNÝvypredané1.50 € Hydratačný kondicionér RahuaTáto bohatá a krémová receptúra, vytvorená pre doplnenie najsuchších a najsmädnejších vlasov, je obohatená o náš komplex poháňaný rastlinami, vyrobený Hydratačný šampón Rahua PRÍRODNÝvypredané1.50 € Hydratačný šampón RahuaTáto bohatá a krémová receptúra, vytvorená pre doplnenie najsuchších a najsmädnejších vlasov, je obohatená o náš komplex poháňaný rastlinami, vyrobený Kondicionér Classic Rahua PRÍRODNÝvypredané1.50 € Kondicionér Classic RahuaTento ocenený kondicionér je obohacujúcim a luxusným doplnkom nášho šampónu Rahua® Classic a dodáva lesklé, bohaté a ultra hydratované vlasy. Olej Rahua Kondicionér pre objem vlasov Rahua PRÍRODNÝvypredané1.50 € Kondicionér pre objem vlasov RahuaTento výživný a výživný doplnok k nášmu objemnému šampónu zanecháva vlasy lesklé, hodvábne a plné tela a odrazu. Je ideálny na spoločné pranie a je Omega 9 maska na vlasy Rahua PRÍRODNÝvypredané2.50 € Omega 9 maska na vlasy RahuaMaska na vlasy Rahua Omega 9 je profesionálna sila, ktorá omladzuje poškodené, matné vlasy, posilňuje, aby zaistila zdravie vlasov a vlasovej pokožke a vytvára Šampón pre objem vlasov Rahua PRÍRODNÝvypredané1.50 € Šampón pre objem vlasov RahuaOcenený objemový šampón posilňuje, rozjasňuje a vyživuje vlasy a dodáva im viditeľný objem a telo. Kombinácia antioxidantov zeleného čaju, citrusových