logo

Vzorky z línie Purderm DADO SENS

Štyri vzorky produktov Purderm pre mastnú a problematickú pleť

Značka: Dado Sens
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka DS2
EAN: 4011140212105
Dostupnosť: skladom 2 ks
1.60 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

PURDERM poskytuje problémovej pleti dôkladnú čistiacu starostlivosť. Jemné ovocné kyseliny zabezpečujú antimikrobiálnu ochranu.

Vyrážky, komedóny (čierne bodky), rozšírené póry, či dokonca akné sa môžu objaviť nielen počas puberty, ale aj ako neskoré akné v dospelom veku, keďže pokožka - často v dôsledku hormonálnych zmien - produkuje nadmerné množstvo mazu a nie je v rovnováhe.

Starostlivosť PURDERM bola špeciálne vyvinutá tak, aby pokožku šetrne zbavovala nečistôt vďaka svojmu obsahu aktívnych látok s vyživujúcimi a protizápalovými účinkami. Dokáže tiež zabraňovať vzniku nových vyrážok alebo komedónov (čiernych bodiek). Pokožka sa tak postupne čistí, je vyváženejšia a udržiavaná

Kyselina mliečna a kyselina jablčná v produktoch PURDERM majú navyše antimikrobiálny účinok a zvyšujú rýchlosť obnovy buniek. Upokojujúce látky ako bisabolol a alatoín podporujú zlepšenie celkového stavu pokožky a môžu zabraňovať vzniku zápalov, spôsobených nečistotami.

 

Balenie vzoriek Purderm

Jedno balenie obsahuje 4 vzorky a to: 2 ml Čistiaceho mlieka, 2ml čistiaceho tonika, 2 ml Intenzívneho gélu a 2 ml Normalizačného krému.

Výhody rady Purderm

  •  zabezpečuje antimikrobiálnu ochranu
  • zbavuje nečistôt
  • vyživujúce
  • protizápalové účinky
  • zlepšuje rovnováhu kožného mazu