logo

Vyživujúce a rozžiarujúce pleťové sérum Gallinée

PRÍRODNÝ

Omladzujúce probiotické pleťové sérum

Pôvod:
Francúzsko
Objem:
2 ml
Značka: Gallinée
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka GA1
Dostupnosť: vypredané
1.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Starostlivosť o pleť proti stárnutiu, ktorá využíva silu mikrobiómu

Najlepšie sérum proti starnutiu pre citlivú pleť.  Vysoko koncentrovaný kokteil probiotík, prebiotík a kyseliny mliečnej na liečbu a prevenciu príznakov starnutia, zvýšenie hydratácie a spevnenie pokožky. Pestujte si svoju prirodzenú mladosť prostredníctvom stimulácie bunkovej obnovy.

Sérum Gallinée zanechá vašu pokožku vyživenú a žiarivú s mladistvým leskom.

Vysoko koncentrované aktívne sérum Gallinée Youthful Serum pomáha stimulovať obnovu buniek vďaka kokteilu inovatívnych baktérií. Prebiotiká Fern pomáhajú zabezpečiť okamžitý liftingový efekt a kyselina mliečna zlepšuje žiarivosť.
Už po niekoľkých použitiach bude vaša pleť jasnejšia a textúra pokožky sa zlepší. Po pravidelnom začlenení do vašej rutiny starostlivosti o pleť proti starnutiu si všimnete zreteľné zníženie prejavov starnutia. Probiotické sérum tiež pomáha podporovať mikrobióm vašej pokožky pre pokožku, ktorá je vyživená, hydratovaná a nekonečne jemná.

 

Kľúčové zložky Séra Gallinée

PROBIOTIKÁ : Silný kokteil baktérií z rodu Lactobacillus a Lactococcus, tieto probiotiká sú mimoriadne šetrné k pokožke a pomáhajú podporovať mikrobióm a stimulujú obnovu buniek.

PREBIOTIKÁ : Zmes ultrajemných vlákien a cukrov, ktoré vyživujú dobré baktérie vašej pokožky a pomáhajú podporovať kožnú bariéru s antibakteriálnym účinkom proti zlým baktériám.

EXTRAKT Z PAPRADE: Gallinée používa špecifický polysacharid extrahovaný z paprade pre svoj prebiotický účinok a jedinečné vlastnosti, ktoré pomáhajú odhaliť pokožku, ktorá je pevnejšia a zdá sa nadvihnutá.

ACTIC ACID : Najjemnejšia z AHA, kyselina mliečna pomáha pokožke zostať na optimálnej úrovni pH a má hydratačné a zmäkčujúce vlastnosti. Gallinée používa formu s pomalým uvoľňovaním, aby vyhovovala aj citlivej pokožke.

FYZIOLOGICKÉ PH : Všetky produkty Gallinée sú vyrobené tak, aby zodpovedali optimálnemu pH pokožky a mikrobiómu.

BEZ : Neobsahuje farbivá, parfumy, parabény, minerálne oleje, silikóny, mikroperličky, fenoxyetanol ani metylizotiazolinón.

Použitie Séra Gallinée

Aplikujte ráno alebo večer na vyčistenú tvár. Mladistvé sérum možno použiť buď...

1. Samostatne, ako prvý krok na vyčistenej tvári. Má textúru na vodnej báze a veľmi ľahko sa vstrebáva do pokožky.
2. Zmiešaný s Gallinée Hydratačným pleťovým krémom na zvýšenie účinku.

VÝSLEDKY : Pokožka je zdravá a dobre hydratovaná, pleť je svieža a žiarivá, so znovu získanou elasticitou.

 

AQUA (WATER)MALTODEXTRINALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDEINULINLACTIC ACIDPROPANEDIOLGLYCERINPENTYLENE GLYCOLPOLYMNIA SONCHIFOLIA ROOT JUICELACTOBACILLUSSODIUM HYDROXIDESODIUM CHLORIDEXANTHAN GUMTETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATEETHYLHEXYLGLYCERINSODIUM BENZOATELACTOCOCCUS FERMENT LYSATEPOLYACRYLATE CROSSPOLYMERCYATHEA CUMINGII LEAF EXTRACTGLYCERYL CAPRYLATECINNAMIC ACIDLEVULINIC ACID / SODIUM LEVULINATEPOTASSIUM SORBATE