logo

Vypínacia maska alginátová Nobilis Tilia

NOVINKA

Hĺbková hydratácia vypnutie s okamžitým účinkom pre mladistvý vzhľad

Pôvod:
Česko
Objem:
30g / 180g
Objem:
Značka: Nobilis Tilia
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: N0622D
EAN: 8595100293343
Dostupnosť: skladom 2 ks
6.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Spoznajte omladzujúce účinky hĺbkovej hydratácie s okamžitým vypínacím účinkom. S čokoládovou maskou z morských rias uvidíte rozdiel už po prvom použití. Morské riasy z čistých vôd nórskeho pobrežia sú bohaté na alginát, výborne zadržujú vodu a prispievajú tak k obnove vitality a dokonalej tonizáciu pleti. V spojení s kakaom maska šetrne čistí a zanecháva pleť prirodzene žiarivú.

Radosť z nej budú mať všetky ženy so zrelou a nadmerne namáhanou pleťou. Výbornou voľbou je pre tých, ktorí chcú vidieť okamžitú zmenu.

 

Výhody Vypínacej masky
  • hĺbkovo hydratuje
  • vypína
  • omladzuje
  • okamžitý účinok 
  • vhodna pre zrelú a namáhanú pleť
  • vegánska

Použitie Vypínacej masky

Zmiešaním s vodou vznikne chladivá hmota, vôňou aj konzistenciou pripomínajúca čokoládový puding, ktorý po nanesení na tvár tuhne až do podoby pružnej želatíny. Masku nechajte pôsobiť cca 15-20 minút. Pre skutočne luxusný zážitok ju zmiešajte s kvetovou vodou.

 

Diatomaceous Earth (prírodná hornina kremelina, absorbent);Sodium Alginate (alginát sodný z morských rias);Calcium Sulphate (síran vápenatý, abrazivo);Tetrasodium Pyrophosphate (pyrofosfát sodný, regulácia pH);Theobroma Cacao Seed Powder (kakaový prášok, silný antioxidant).