logo

Voce Viva Valentino

Sprejová vzorka parfému od Valentino

Objem:
1,2 ml
Značka: Valentino
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka V1
EAN: 3614273073912
Dostupnosť: vypredané
1.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Jedinečné stvárnenie vône Voce Viva originálnou hviezdou Lady Gaga. Parfémová voda VOCE VIVA je ódou na mnohostrannú ženskosť. Kvetinovo sladkú vôňu tvoria iskrivý talianský bergamot, ktorý je zjemnený šťavnatou mandarínkou, kytica pomarančových kvetov,  zlatá gardénia. Príjemné schladenie pocítite v machovej esencii v základe parfému, ktorý je doplnený vanilkovou arómou. Vycibrená vôňa od Valentino pre modernú emancipovanú ženu 21. storočia.

 

Skladba parfému

Hlava

bergamot, zázvor, mandarínka

Srdce

pomarančový kvet, gardénia

Základ

pižmo, vanilka, dubový mach, santalové drevo, fazuľa tonka

 

Flakón parfému Voce Viva

Flakón stelesňuje hodnoty ženskosti Maison Valentino. Elegantný sklenený blok láme svetlo prechadzajúce cez vôňu v zlatom odtieni a tvorí tak svetelné lúče do tvaru V.  Je štvorccový a po stranách vrúbkovaný aby perfektne padol do ruky každej užívateľke.

Viečko v zlatom rockovom štýle stvárňuje silu a odvahu ženy.

Nechýba ani ikonická červená farba na flakóne, ktorá je pre Pierpaolo Piccioliho nie len silná, ale aj romantická a osobitá farba.


Parfém je možné kúpiť až v 4 rôznych objemových veľkostiach: 10 ml vo výraznom červenom flakóne, ktorý je ideálny do kabelky, 30 ml, 50ml a 100 ml vo flakónoch charakteristických pre túto vôňu.

 

 

 

Odporúčame zakúpiť spolu s tovarom