logo

Ultraľahký make-up Beyond Foundation Illamasqua

PRÍRODNÝ

Ultraľahký základ pre žiarivý, svietivý lesklý povrch.

Pôvod:
Thajsko
Objem:
3 ml
Značka: Illamasqua
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka il20608
EAN: 5056307363657
Dostupnosť: skladom 1 ks
1.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Ultraľahký základ na vytvorenie dokonalého základu. Vegánske zloženie bez krutosti vám poskytuje čisté pokrytie pre orosený, osvetlený sklenený povrch pokožky. Beyond Foundation, naplnená kyselinou hyalurónovou a vitamínom E, pritiahne vodu na povrch vašej pokožky a udrží vašu pleť osviežujúco hydratovanú a upravenú po celý deň. Ultra-hodvábna textúra sa hladko spája pre zdravo vyzerajúcu a žiarivú pleť. K dispozícii v 25 odtieňoch naprieč svetlými, strednými a tmavými odtieňmi, rozsah sa dá ľahko pohybovať medzi teplými, neutrálnymi a studenými odtieňmi s odtieňom pre každý tón pleti.

 

Nájdite vhodný odtieň

Pri výbere odtieňa je dôležité pozerať sa na svoju tvár, krk a dekolt. To vám pomôže dosiahnuť konzistenciu odtieňov.

Krok 1:  Identifikujte svoju farebnú kategóriu: Svetlá (L), Stredná (M) alebo Tmavá (D). Často sa dajú identifikovať podľa toho, ako vaša pokožka reaguje na slnku: svetlá pokožka má tendenciu sa na slnku veľmi ľahko spáliť, stredná pokožka sa na slnku opaľuje a tmavá pokožka sa ľahko opaľuje a zriedka sa spáli.

Krok 2:  Identifikujte svoj podtón: Zlatý (G), Ružový (R) alebo Neutrálny (N). Podtóny sú tóny, ktoré máte vo svojej koži. Pre Illamasqua je zlatá chladná, olivová, v podstate pokožka, ktorá má trochu viac žltý tón ako ružový. Ruža je ružové, teplé červenavé tóny, v podstate pokožka, ktorá má v sebe viac ružovej alebo červenej. Neutral je dokonalou zmesou ružových a zlatých tónov a vytvára béžový, broskyňový tón pleti.

Krok 3:  Vyberte si hĺbku od 1 do 4. Hĺbka podkladu je založená na tom, aký tmavý alebo svetlý chcete alebo potrebujete, aby bol podkladový podklad, od 1 je najsvetlejšia a 4 je najtmavšia. Každý názov podkladového odtieňa bude mať farbu, podtón a hĺbku, tzn. MG1, LR2, DN3 atď.

Profesionálny tip od umelkyne make-upu hlavy Illamasqua - Mel Barrese: Pre dokonale hydratovaný žiarivý vzhľad je to základ. Pomocou Hydra Veil Primer zaistite, že budete dokonale natretí, zaistí to, že vzhľad vašej pleti zostane na mieste po celý deň a vyhladí všetky póry alebo jemné linky pre mladistvý a dokonalý lesk. Rád nanášam produkt s veľkosťou 10 centov okolo T-zóny po hydratačnom kréme.

Akva/voda/voda, izononyl izononanoát, neopentylglykol diheptanoát, fenyltrimethikon, polymetylsilseskvioxán, trimetylsiloxysilikát, dimetikón Peg-10, butylénglykol, cetylpeg/pg-10/1 dimetikón, dimetikón, isdodecyardícerinetanol Pentylénglykol, etylén/propylén/styrénový kopolymér, sorbitan oleát, trietoxykaprylylsilán, chlórfenezín, tokoferylacetát, hyaluronát sodný [+/- môže obsahovať/Peut Obsah: oxidy železa (Ci 77492, oxid 7772, Ci97, Ci97 91) )]