logo

Sauna Nobilis Tilia

PRÍRODNÝ
Napomáha očiste a detoxikácii, podporuje komunikáciu a pozdvihuje náladu
Pôvod:
Česko
Objem:
2 ml
Značka: Nobilis Tilia
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka E1036AV
EAN: 8595100292919
Dostupnosť: skladom 1 ks
3.30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Pomáha rozvinúť vaše schopnosti a tvorivý potenciál. Jemné gáfrové tóny čistia hlavu od nepotrebných myšlienok a podporujú optimistické naladenie. Zmes éterických olejov na fyzickej úrovni podporuje prekrvenie mozgu a prúdenie energie v tele, účinne tak pomáha pri učení, posilňuje koncentráciu a pamäť, povzbudzuje pri únave. Svieža vyvážená kompozícia éterických olejov má očistné účinky ako na telo, tak i na dušu.

Použitie oleja Sauna

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aróma lampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačnej tyčinky. Možno použiť taktiež na priamu inhaláciu. Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

 
Eucalyptus Citriodora Oil (éterický olej Eukalyptus citronovonný);Eucalyptus Globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptový);Cupressus Sempervirens Leaf Oil (éterický olej z cyprusu vždyzeleného);Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lekárskej);Rosmarinus Officinalis Oil (éterický olej z rozmarínu lekárskeho);Mentha Piperita Oil (éterický olej z mäty piepornej);Linalool*;Limonene*;Citronellol*;Geraniol*. * z prírodných éterických olejov

Vegánsky

Výrobok je zložený z čistým prírodných látok, neobsahuje synteticky upravené látky, ani konzervant.

  • Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia
  • Nepoužívajte pre deti do 2 rokov.
  • Nepoužívajte na tvar a krk detí do 10 rokov.