logo

Šampón pre objem vlasov Rahua

PRÍRODNÝ

Sila dažďových pralesov, ktorá dodá zdravý objem vašich vlasov

Pôvod:
USA
Objem:
12 ml
Značka: Rahua
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka R1
Dostupnosť: vypredané
1.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Ocenený objemový šampón posilňuje, rozjasňuje a vyživuje vlasy a dodáva im viditeľný objem a telo. Kombinácia antioxidantov zeleného čaju, citrusových štiav a citrónovej trávy odstraňuje nahromadenie produktu a znižuje produkciu oleja, čím sa predlžuje doba medzi šampónmi-bez sušenia vlasov alebo pokožky hlavy. Olej z rahua, bohatý na omega-9, posilňuje vlasy zvnútra, pomáha predchádzať lámaniu a extrakty z levandule a eukalyptu ponúkajú pokojný, povznášajúci zážitok z aromaterapie.

Najlepšie pre jemné a/alebo mastné vlasy, vrátane farbených vlasov.

 

Výhody šampónu pre objem vlasov

  • Každodenné používanie prináša zvýšený objem, telo a odraz
  • Odstraňuje zvyšky usadenín bez sušenia vlasov alebo pokožky hlavy
  • Dostatočne jemné na každodenné použitie

 

Použitie šampónu pre objem vlasov

Naneste na dôkladne mokré vlasy a napeňte. Opláchnite a pokračujte v použití objemového kondicionéra Rahua. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte pravidelne.

 

Aqua, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Coco Betaine, Sea Salt, Glycerin, Saccharum Officinarum (Molasses) Extract, Glycine, Caprylic Acid, Oenocarpus Bataua (Rahua, Ungurahua) Oil, Potassium Sorbate (Plant Derived), Bursera Graveolens (Palo Santo) Oil, Citric Acid, Panthenol, Hydrolyzed Quinoa, Tocopherol (Vitamin E)(* Denotes Organic Ingredient).

RAHUA (UNGURAHUA): Amazonské ženy už celé veky závisia od oleja z tohto orecha, aby vyživovali a posilňovali svoje vlasy. Posilňuje slabé, poškodené pramene, vyživuje a udržiava zdravie vlasových folikulov a pokožky hlavy a jeho veľmi jemné molekuly tlačia farebnú pigmentáciu hlboko do vlasovej šachty, čo výrazne predlžuje trvanlivosť farby. Používame Symbiotic®* Rahua.

LEVANDUĽA: Dymová, bylinková vôňa tejto kvitnúcej rastliny (naša sa pestuje vo Francúzsku), ktorú oceňuje už od staroveku, upokojuje myseľ a upokojuje zmysly.

EUCALYPTUS: Známy pre osviežujúce a objasňujúce vlastnosti, tiež pomáha predĺžiť čas medzi šampónmi

ORGANICKÝ ZELENÝ ČAJ: Tento čaj sa pestuje v celej Ázii a je plný antioxidantov, ktoré chránia vlasy a pokožku hlavy a pomáhajú zmierňovať škody spôsobené škodlivým UV žiarením.

ORGANICKÁ LEMONGRASS: Výťažky z tejto rastliny dodávajú vlasom odraz, telo a objem jemným odstránením prebytočných olejov z pokožky hlavy a vlasového jadra bez toho, aby bola narušená ich rovnováha a integrita vlhkosti.

ORGANICKÝ ROZEMIAR: Táto antioxidačná a protizápalová bylina poskytuje ochranu pred voľnými radikálmi a sviežu, borovicovú vôňu.

*Symbiotik® je podpisový štandard spoločnosti Rahua®. Aby mohla byť zložka klasifikovaná ako Symbiotik®, musí byť pestovaná (divoká) v dažďovom pralese v nenarušenom panenskom lese, zozbieraná a pripravená s využitím domorodých znalostí ľuďmi pôvodnými v prostredí panenského lesa a musí byť kúpená za cenu, ktorá pomáha pestovať a udržiavať tieto tradície, budovať ekonomiku a posilňovať pôvodné obyvateľstvo.