logo

Rozžiarujúce pleťové sérum s vitamínom C AVON

Sérum s 10% vitamínom C

Pôvod:
USA
Objem:
1 ml
Značka: AVON
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka A07666
EAN: 5059018114938
Dostupnosť: skladom 3 ks
0.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 Rozžiarujúce sérum regeneruje a vyhladzuje pleť, zlepšuje jej textúru a navracia jej mladistvý žiarivý vzhľad. S 10% vitamínom C. Nemusíte sa skrývať pred slnkom, stačí používať počas slnečných dní OF.

Obnovte mladistvý vzhľad a zdravý lesk vašej pokožky vďaka koncentrovanému zloženiu séra maximalizujúceho žiarenie s 10% vitamínom C - zachytili sme silu 30 pomarančov v jednej malej fľaštičke! Kozmetika revitalizuje pokožku a zlepšuje jej štruktúru už po 2 týždňoch používania, účinok potvrdili klinické testy.

Vďaka inovatívnemu zloženiu s 10% vitamínom C zostáva naše sérum aktívne a účinné až do poslednej kvapky. Vyskúšajte to a uvidíte sami!

 

Výhody rozžiarujúceho pleťového séra s vitamínom C

  • rozžiaruje pleť
  • vyrovnáva tón pleti
  • zlepšuje textúru
  • regeneruje
  • vhodný pre všetky typy pleti

 

Aplikácia rozžiarujúceho pleťového séra s vitamínom C

Malé množstvo séra naneste pred použitím krému na očistenú pleť. Po použití séra sa nemusíte vyhýbať slnečnému žiareniu; odporúčame však použiť ochranu proti slnečnému žiareniu SPF.

 

• Výsledky po 1. použití: rozjasnená, hladšia a dobre oddýchnutá pokožka *
• Výsledky po 2 týždňoch používania: mladší vzhľad, hladšia pokožka so zlepšenou štruktúrou *

 *založené na klinickom prieskume, ktorého sa zúčastnilo 19 žien.

Vďaka inovatívnemu zloženiu s 10% vitamínom C zostáva naše sérum aktívne a účinné až do poslednej kvapky. Vyskúšajte to a uvidíte sami!

Prosím, majte na pamäti, že sa zloženie výrobkov môže meniť. Najaktuálnejšie zloženie nájdete na obale výrobku. Overte si toto zloženie pred použitím.
PROPANEDIOL, ALCOHOL DENAT., AQUA, GLYCERIN, ASCORBIC ACID, PROPYLENE CARBONATE, HYDROXYPROPYLCELLULOSE, PARFUM, BHT, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL.