logo

Penový čistiaci krém z organických kvetov Whamisa

PRÍRODNÝ

Šetrný čiastiaci krém na všetky typy pleti

Pôvod:
Kórea
Objem:
2 g
Značka: Whamisa
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka WH2
Dostupnosť: vypredané
1.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Jemný penový čistiaci krém s výťažkami z ryže, olivového a ovocného oleja a bambuckého masla. Účinne odstraňuje znečisťujúce látky z vonkajšieho prostredia, make-up a upcháte póry. Zložky sú preplnené naším fermentačným procesom, aby sme dosiahli maximálnu účinnosť.

Vhodný pre všetky typy pokožky.

Použitie penového čisitaceho krému z organických kvetov

Navlhčite tvár a ruky. Naneste malé množstvo o veľkosti hrachu a vmasírujte na tvári, aby ste pleť riadne vyčistili a následne zmyte. Používajte denne, ráno a večer.

Tipy: Na dvojkrokové čistenie použite po odstránení make-upu čistiaci olej Whamisa Organic Flowers.

Extrakt z listov aloe barbadensis (Aloe), kyselina myristová, extrakt z ryže saty (Oryza sativa), kyselina stearová, decylglukozid, cetearylalkohol, ovocný olej Olea europaea (olivový), extrakt z listov Camellia sinensis (Camellia), maslo Butyrospermum parkii (bambucké), Fermentačný filtrát Lactobacillus/aloe barbadensis (Aloe), filtrát na kvasenie kvetov Lactobacillus/chrysanthemum sinense (Chrysanthemum), filtrát na kvasenie kvetov Lactobacillus/nelumbo nucifera (Lotus), koreň ovocia Lactobacillus/taraxacum officinale (koreň púpavy) extrakt, extrakt z koreňa Scutellaria baicalensis (Skullcap), extrakt z koreňa Paeonia suffruticosa (pivonka), extrakt z koreňa Glycyrrhiza glabra (sladkého drievka), olej z dreva Aniba rosaeodora (palisander), ovocný olej z Citrus aurantium bergamia (Bergamot)