logo

OUT OF TROUBLE™ ORIGINS

PRÍRODNÝ

10-minútová maska n​a záchranu problematickej pleti

Pôvod:
USA
Objem:
15 ml
Značka: ORIGINS
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka Or02
Dostupnosť: vypredané
6.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

10-minútová maska n​a záchranu problematickej pleti. Keď je pokožka príliš mastná alebo sa začnú objavovať naliehavejšie problémy, Origins je tu, aby pokožku ochránil pred problémami. Super absorpčný oxid zinočnatý a síra plus upokojujúci gáfor rýchlo absorbujú mastný lesk, odstraňujú odumreté bunky a odstraňujú nečistoty. Spoločne chránia pokožku pred mastnými situáciami, zjemňujú drsnú štruktúru a zabraňujú problémom, aby zabránili možným výbuchom.

Táto maska ​​zjemňuje drsnú textúru, odstraňuje každodenné nánosy a absorbuje povrchové oleje, aby udržala problémovú pleť pod kontrolou.

TYPY PLETI: mastná, zmiešaná 

Hlavné zložky 10-minutovej masky

Gáfor: Pomáha očistiť zmysly chladnou a čistou vôňou

Použitie 10-minutovej masky

Naneste vrstvu na tvár bez make-upu, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť 10 minút. Opláchnite. Môže sa používať raz týždenne alebo viac podľa potreby.

 

 

Zloženie: Voda\Aqua\Eau, cetylestery, oxid zinočnatý, oxid titaničitý, cetylalkohol, cetearylalkohol, glycerín, glycerylstearát, peg-100 stearát, gáfor, ceteare 20, kyselina salicylová, koloidná síra, butylénglykol, bentonit, kaprylylglykol, hexylénglykol, fenoxyetanol<ILNILN33544>

Upozorňujeme, že zoznamy zložiek sa môžu z času na čas meniť alebo líšiť. Aktuálny zoznam zložiek nájdete v zozname zložiek na obale produktu, ktorý dostanete.

1 500+ prísad v súlade s prísnymi predpismi EÚ. Okrem toho neobsahujeme ani: Parabény, ftaláty, formaldehyd a látky uvoľňujúce formaldehyd, laurylsulfát sodný (SLS), minerálny olej, vazelínu, parafín, dietanolamín (DEA), polyetylénové guľôčky a živočíšne zložky (okrem medu bez krutosti a včelí vosk vo vybraných receptúrach). Sme vegetariáni a tiež ponúkame mnoho receptúr, ktoré sú vegánske (bez zložiek živočíšneho pôvodu).