logo

Opora pri menopauze Nobilis Tilia

NOVINKA PRÍRODNÝ

Prináša emočnú rovnováhu a pohladí na dušu

Pôvod:
Česko
Objem:
Značka: Nobilis Tilia
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: No E2017AV
EAN: 8595100298935
Dostupnosť: dodanie do 7 dní
4.30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Lahodne vyvážená zmes éterických olejov s jemným estrogénnym pôsobením využíva ich vzájomnú synergiu na úľavu v období postupného prechodu ženy do veku múdrosti. Emočne schladzuje a harmonizuje, dodáva pocit ženskosti a bezstarostnosti. Zmierňuje stres a podporuje stabilitu pri kolísaní nálad a pocitoch smútku. Na fyzickej úrovni nenásilne vyrovnáva hormonálnu hladinu a u žien v postmenopauze zvyšuje vyplavovanie oxytocínu - hormónu lásky. Vnímanie vône sa mení v závislosti od mesačného cyklu ženy.

Jemná kvetinová, citrusovo bylinná vôňa harmonizuje telesné aj psychické prejavy v období menopauzy.

Použitie oleja Opora pri menopauze

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aróma lampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačnej tyčinky. Možno použiť taktiež na priamu inhaláciu.

Salvia Sclarea Oil (éterický olej zo šalvie muškátovej);Pelargonium Graveolens Oil (éterický olej z pelargónie vonnej);Foeniculum Vulgare Oil (éterický olej z feniklu obyčajného);Citrus Limon Peel Oil (éterický olej citronový);Picea Mariana Leaf Oil;Cupressus Sempervirens Leaf Oil (éterický olej z cyprusu vždyzeleného);Rosa Damascena Flower Oil (éterický olej ružový z ruže damašskej);Limonene*;Citronellol*;Geraniol*;Eugenol*;Farnesol*;Neral*.* - z prírodných éterických olejov.

  • vegánsky
  • nevhodný pri endometrióze
  • nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy