logo

Obnovujúce pleťové sérum s Protinolom AVON

Účinné sérum pre všetkých

Pôvod:
USA
Objem:
2 ml
Značka: AVON
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka A49981
EAN: 5059018193247
Dostupnosť: skladom 3 ks
0.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vidieť znamená veriť pri odomykaní svojej najlepšej pokožky so sérom Anew Renewal Power.

Avon NOVÉ Sérum Anew Renewal Power spoločnosti využíva svetovú exkluzívnu technológiu Protinol ™, ktorá je osvedčená na vyhladenie línií a pevnú pokožku - ešte rýchlejšie ako receptúry obsahujúce retinol*!

Prišlo úplne nové prelomové pleťové sérum, ktoré má za cieľ vziať svet krásy útokom ... Sérum na obnovu energie je nabité niacinamidom a ocenenou, patentovanou technológiou Protinol ™ spoločnosti Avon, ktorá preukázateľne dodáva hladšiu a pevnejšiu pokožku, ale dokonca menej času ako vzorce s retinolom*a BEZ podráždenia, ktoré niektorí používatelia retinolu zažívajú.

Sérum Anew Renewal Power vám zaistí výrazne zdravšiu a žiarivejšiu pokožku už za JEDEN TÝŽDEŇ*. Špecializovaný tím vedcov spoločnosti Avon testoval vzorec na viacerých typoch pokožky, tónoch a vekoch - dáva vám dôveru, že sa veda bude hodiť práve vám. Potrebujete dôkaz? 100% žien ukázalo výsledky v klinických štúdiách s mnohými príznakmi starnutia **.

Ako to teda VLASTNE funguje? V koži existujú dva hlavné typy kolagénu, známe ako kolagén I a kolagén III, ktoré sú rovnako dôležité. Kolagén III (inak známy ako „detský kolagén“) poskytuje rámec, na ktorý sa kolagén I viaže. Tieto dva typy kolagénu sa navzájom potrebujú, aby efektívne fungovali.

Doteraz iba kolagén I bol prostredníctvom lokálnej starostlivosti o pleť účinne obnovovaný , ale bez matrice „detského kolagénu“- vplyv je minimálny. Svetovo exkluzívna technológia Protinol ™ spoločnosti Avon pracuje na obnove kolagénu I a kolagénu III, čím sa približuje k optimálnemu pomeru, ktorý sa nachádza v detskej pokožke. Výsledkom tohto prielomu v odvetví je vaša najlepšia pokožka za posledné roky, ktorá sa približuje k tomu, ako vaša pokožka fungovala ako dieťa. Vaša koža, znovuzrodená.

Sérum Anew Renewal Power obsahuje aj ďalšie výhody niacinamidu, ktorý chráni kolagén a pomáha obnovovať pokožku na povrchu, podporuje rovnomerný tón pleti, bojuje proti kazom a redukuje vzhľad veľkých pórov.

 

Výhody obnovujúceho pleťového séra s Protinolom

  • redukuje vrásky
  • zlepšuje pevnosť
  • obnovuje jemnosť
  • prinavracia jas
  • minimalizuje póry
  • zlepšuje pružnosť
  • obnovuje odolnosť
  • pre všetky vekové kategórie
  • pre všetky typy pleti

Použitie obnovujúceho pleťového séra s Protinolom

Aplikujte každý deň ráno aj večer na očistenú pleť, krk a dekolt. Následne naneste denný alebo nočný krém Anew, podľa konkrétnych potrieb vašej pleti.

 

 

 

Aqua, glycerin, hydroxyethyl urea, Bis-Peg-48 methyl, ether, dimethyl silane, niacinamide, phenoxyethanol, caprylyl glycol, carbomer, thiazolylalanine, disodium edta, sodium hydroxide, acrylates/C10-30 alkyl acrylate, crosspolymer, urea parfum, thiodipropionic acid, mica, CI 77891. CI 77491, CI 77499, CI 77492