logo

Meditácia Nobilis Tilia

PRÍRODNÝ

Očisťuje a otvára nové možnosti

Pôvod:
Česko
Značka: Nobilis Tilia
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka E1080AV
EAN: 8595100290823
Dostupnosť: dodanie do 7 dní
3.30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Každý rok v našom živote je možné vnímať ako kľúčový alebo mimoriadny, nech už sa rozhodneme ho vnímať na osobnej, spoločenskej, svetovej, planetárnej alebo duchovnej úrovni a môže to byť obdobie plné skúšok a nečakaných zásadných zmien. Vytvorená synergia éterických olejov nám pomôže prejsť náročným obdobím v súlade s našou vlastnou podstatou aj planétou Zem. Prečistí myšlienky a dodá jasnosť našim víziám. Otvorí priestor k tichému rozjímaniu a duchovnému oslobodeniu, utíši naše pochybnosti, dodá nám stabilitu, vieru a oporu. Zmes éterických olejov pomáha očisťovať a otvára nové možnosti vnímania.

Použitie oleja Meditácia

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aróma lampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačnej tyčinky. Možno použiť taktiež na priamu inhaláciu. Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

Cupressus Sempervirens Leaf Oil (éterický olej z cyprusu vždyzeleného);Citrus Limon Peel Oil (éterický olej citronový);Salvia Sclarea Oil (éterický olej zo šalvie muškátovej);Styrax Benzoin Gum Extract (rozpustená živica benzoe absolue);Alcohol (rozpúšťadlo);Nardostachys Jatamansi Oil (éterický olej Nard);Boswellia Carterii Oil (éterický olej z kadidlovníka);Limonene*;Linalool*;Geraniol*;Benzyl Cinnamate*;Benzyl Benzoate*. *- z prírodných éterických olejov

Vegánsky

Výrobok je zložený z čistým prírodných látok, neobsahuje synteticky upravené látky, ani konzervant.