logo

Lak na vlasy Syoss Max Hold

Veľmi silne tužiaci lak na vlasy s až 48h. výdržou.

Pôvod:
Nemecko
Objem:
75 ml
Značka: Syoss
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorky SY1
Dostupnosť: vypredané
2.30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Lak na vlasy Max Hold poskytuje až 48h spevnenie účesu s ultra silnou fixáciou 5/5 a pomáha chrániť vlasy pred vlhkosťou a UV žiarením. Tento prípravok nelepí, ľahko sa vyčesáva, nezanecháva žiadne zvyšky a nezaťažuje vlasy. Receptúra ​​je navyše rýchloschnúca.

Značka SYOSS sa usiluje o profesionálnu kvalitu produktov, ktoré pri každom použití poskytnú skvelé výsledky. Receptúry vyvinuté a testované kaderníkmi pomáhajú poskytnúť vašim vlasom styling ako zo salónu.

Použitie laku na vlasy Syoss Max Hold

Nanášajte na suché vlasy po menších dávkach. Ak sa ventil upchá, opláchnite ho teplou vodou. Na dokončenie účesu nastriekajte zo vzdialenosti 30 cm. Na úpravu jednotlivých prameňov lak nanášajte smerom od korienkov po končeky a vlasy tvarujte podľa potreby.

Dimethyl ether, Alcohol denat., Aqua, Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aminomethyl propanol, Parfum, Panthenol, Linalool, Limonene, Benzyl alcohol, Citronellol, Geraniol

Nebezpečenstvo. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia. Neprepichujte alebo nespaľujte, a to ani po spotrebovaní obsahu. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Používajte len na dobre vetranom mieste. Nestriekajte do očí.