logo

Lak na vlasy 2nd Day Volume Wellaflex

Extra silne držiaci lak na vlasy. Pre flexibilný a prirodzený účes.

Pôvod:
USA
Objem:
75 ml
Značka: Wellaflex
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka W1
EAN: 8699568539996
Dostupnosť: skladom 1 ks
3.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Využite každý okamih s plnou dôverou a uistite sa, že váš vzhľad bude vždy na mieste, vďaka širokej škále stylingových produktov Wellaflex. Lak na vlasy Wellaflex 2nd Day Volume,  bol vytvorený na zvýraznenie vašej prirodzenej krásy a pozdvihnutie vášho individuálneho štýlu. Dodá vašim vlasom viditeľne väčší objem, dokonca aj na druhý deň. Tento lak na vlasy s extra silnou fixáciou, vytvorený s technológiou FlexActive, vám poskytuje 3 najvyhľadávanejšie známky prirodzeného a pružného účesu. Zamilujte sa do jemného dotyku vlasov bez lepkavosti a dosiahnite spoľahlivé držanie, ktoré udrží váš účes neporušený až 24 hodín bez straty pružnosti a umožní vašim vlasom voľne sa pohybovať. Wellaflex 2nd Day Volume sa pohodlne nanáša a ľahko sa vyčesáva a je dokonalým riešením na rýchlu opravu. Pomáha tiež poskytovať UV ochranu, takže vaše vlasy budú vyzerať krásne.

  • Objem vydrží aj do 2. dňa
  • S technológiou FlexActive pre 3 známky prirodzeného, ​​pružného a dlhotrvajúceho účesu
  • Extra silné držanie: 4/5
  • Prirodzený dotyk bez lepkavosti
  • Dlhotrvajúca pružnosť umožňuje vlasom voľný pohyb
  • Pohodlne sa nanáša a ľahko sa rozčesáva
  • UV ochrana pre krásny a zdravý vzhľad

Použitie laku na vlasy

Jemne nastriekajte zo vzdialenosti 20-30 cm na vlasy alebo na jednotlivé pramene. Nastriekajte po hlave alebo do vlasovej línie a upravte si vlasy podľa potreby.

Dimetyléter, alkohol denat., oktylakrylamid/akryláty/butylaminoetylmetakrylátový kopolymér, voda/voda/voda, aminometylpropanol, PEG-12 dimethicone, vôňa/parfum, akryláty/t-butylakrylamidový kopolymér, kopolymér VP/alkopolymér, VP/alkohol VA Trietylcitrát, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonén, Benzyl Salicylát

NEBEZPEČENSTVO

Mimoriadne horľavý aerosól.

Chráňte pred horúčavou, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zápalnými zdrojmi. Zákaz fajčenia.

Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia.