logo

Komunikácia Nobilis Tilia

PRÍRODNÝ
Podporuje zdieľanie a otvorenú komunikáciu
Pôvod:
Česko
Objem:
2 ml
Značka: Nobilis Tilia
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka E1082AV
EAN: 8595100293138
Dostupnosť: dodanie do 7 dní
3.30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Obsiahnuté éterické oleje nás učia nehodnotiť, akceptovať ostatných s úctou k ich odlišnosti a zároveň s rešpektom k sebe. Pomáhajú slobodne a otvorene komunikovať, učia nás požiadať o pomoc a tiež ju s pokojom prijímať. Podporujú zdravé sebavedomie, vitalitu a optimizmus. Zmes rozširuje priestor k slobodnému sebavyjadreniu a širšej životnej skúsenosti, najmä ak cítime, že nás prostredie príliš zväzuje. Svieža synergická zmes pomáha zjednocovať naše myšlienky a vízie s ostatnými ľuďmi a prijímať aj ich pohľady.

Použitie oleja Komunikácia

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aróma lampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačnej tyčinky. Možno použiť taktiež na priamu inhaláciu. Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

Eucalyptus Citriodora Leaf Oil (éterický olej Eukalyptus citronovonný);Pinus Pinaster Leaf Oil (éterický olej z borovice prímorskej);Cananga Odorata Flower Oil (éterický olej z kvetov ylang-ylang);Anthemis Nobilis Flower Oil (éterický olej z kvetov rumančeka rímskeho);Vetiveria Zizanoides Oil;Boswellia Carterii Oil (éterický olej z kadidlovníka);Limonene*;Citronellol*;Linalool*;Isoeugenol*;Geraniol*;Eugenol*;Benzyl Salicylate*;Benzyl Benzoate*;Benzyl Alcohol*. *- z prírodných éterických olejov

Vegánsky

Výrobok je zložený z čistým prírodných látok, neobsahuje synteticky upravené látky, ani konzervant.