logo

Joga balans Nobilis Tilia

PRÍRODNÝ

Pomáha nájsť vnútornú rovnováhu a energiu počas jogovej praxe

Pôvod:
Česko
Objem:
2 ml
Značka: Nobilis Tilia
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka E1090AV
EAN: 8595100294210
Dostupnosť: skladom 1 ks
3.70 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Podporuje jogovú prax a pocit prepojenia so sebou samým aj so svetom okolo nás. Korenená, zemitá a balzamová vôňa v ľahkom súlade so sviežimi a radostnými tónmi bergamotu a mäty vytvárajú harmóniu, ktorú hľadáte aj v živote. Táto nádherná, omamná zmes vôní bola pripravená, aby vám pomohla nájsť rovnováhu medzi hmotou a spiritualitou, posilniť vašu vnútornú energiu a sebadôveru a vykročiť von z napätia, stresu a úzkosti. 

Použitie oleja Joga balans

Do aromalampy, difuzéra či na odparovaciu misku nielen v jogových salónoch. Zmes je tiež vhodná na riedenie v rastlinných alebo hydrofilných olejoch a krémových základoch.

Citrus Bergamia Peel Oil Expressed (éterický olej bergamotový);Laurus Nobilis Oil (éterický olej z vavrínu pravého);Boswellia Carterii Oil (éterický olej z kadidlovníka);Styrax Benzoin Gum Extract (rozpustená živica benzoe absolue);Alcohol (rozpúšťadlo);Pelargonium Graveolens Oil (éterický olej z pelargónie vonnej);Mentha Spicata Crispa Herb Oil (éterický olej z mäty kučeravej);Citrus Aurantium Amara Flower Oil (éterický olej Neroli z pomarančových kvetov);Limonene*;Linalool*;Citronellol*;Geraniol*;Benzyl Benzoate*;Citral*;Eugenol*;Farnesol*.*- z prírodných éterických olejov

Vegánsky

Výrobok je zložený z čistým prírodných látok, neobsahuje synteticky upravené látky, ani konzervant.

  • Olej je fototoxický, preto nevystavujte pokožku po použití minimálne 12h slnečnému žiareniu.
  • Nepoužívajte pre deti do 2 rokov.
  • Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia
  • Nepoužívajte na tvár a pokožku detí do 2 rokov