logo

Inšpirácia Nobilis Tilia

PRÍRODNÝ

Podporuje tvorivý rast s radosťou, láskou a zodpovednosťou

Pôvod:
Česko
Objem:
2 ml
Značka: Nobilis Tilia
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka E1081AV
EAN: 8595100290847
Dostupnosť: dodanie do 7 dní
3.30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Inšpiruje nás k hravému a láskyplnému konaniu, učí nás vnímať život v radosti a láske. Pomáha nám byť adaptabilný, optimistický a objavovať svoje skryté schopnosti. Dodáva nadhľad potrebný k zmenám, oslobodeniu a rastu. S pomocou synergickej zmesi Inšpirácia budeme môcť svoje rozhodnutia činiť s otvorenou mysľou a prežívať lásku, radosť, zdravie a hojnosť. Svieža zmes éterických olejov posilňuje dôveru vo vlastnú tvorivú silu a neobmedzený vnútorný potenciál, otvára priestor intuícii.

Použitie oleja Inšpirácia

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aróma lampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačnej tyčinky. Možno použiť taktiež na priamu inhaláciu. Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (éterický olej pomarančový sladký);Laurus Nobilis Leaf Oil (éterický olej z vavrínu pravého);Cymbopogon Martini Oil (éterický olej Palmoružový);Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej grapefruitový);Pelargonium Graveolens Oil (éterický olej z pelargónie vonnej);Styrax Benzoin Gum Extract (rozpustená živica benzoe absolue);Alcohol (rozpúšťadlo);Limonene*;Linalool*;Eugenol*;Geraniol*;Citral*;Citronellol*;Benzyl Cinnamate*;Benzyl Benzoate*.*- z prírodných éterických olejov

Vegánsky

Vlastná certifikácia Nobilis Tilia pre BIO éterické a rastlinné oleje.