logo

Eve Become AVON

Kvetinovo-ovocná vôňa, ktorá prináša zážitky.

Objem:
0,6 ml
Značka: AVON
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka A21909
EAN: 5059018340122
Dostupnosť: skladom 1 ks
0.60 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Eve Become , inšpirovaná rozvíjajúcou sa krásou motýľa, je jedinečná vôňa, ktorá sa mení počas dňa a dáva vám nový zážitok zakaždým, keď ju ovoniate. Eve Become vám prináša prekvapivú vôňu (rovnako ako vy), ktorá sa s vami premieňa po celý deň. Tak ako sa motýľ premení na jemnú, no silnú a jedinečnú krásu , tak sa každá žena zdokonaľuje ako žena a STÁVA SA SEBOU na vlastnej ceste ŽIVOTOM. Parfumér Frank Voelkl vytvoril parfum, ktorý je metaforou jedinečnej krásy ženy, ktorá sa postupom času premenila a stala sa sama sebou . Vôňa, ktorá kvitne s nositeľom po celý deň.

Noty EVE BECOME vám prinesú svieži, intímny a pulzujúci vzduch:

  • Kategória: Kvetinovo - ovocná
  • Hlavné tóny: červené jablko, motýľový akord, cédrové drevo.

 

  • ČERVENÉ JABLKO

Eve Become je parfumovaná voda, ktorá spadá do kategórie ovocno-kvetinových a otvorenie parfumu nemôže byť veľkolepejšie ako prostredníctvom šťavnatého, čistého a energizujúceho akordu červeného jablka, ktorý sa v parfumérii spája s tónmi pižma, poskytujú realistickú a živú vôňu.

  • MOTÝĽOVÁ DOHODA

Jedinečný čuchový akord, ktorý leží v srdci čuchovej pyramídy, rozžiari a zvýrazní ostatné tóny tak, ako ste to ešte nevideli.

  • CÉDROVÉ DREVO

 Vedeli ste, že existuje niekoľko druhov cédrového dreva? Cédrové drevo Virginia vonia silnejšie, drsnejšie, naopak cédrové drevo použité v Eve Become je cédrové drevo Atlas, vonia oveľa teplejšie a jemnejšie.

V základe má cédrové drevo intenzívne drevitú arómu, mierne suchú, s citrusovými podtónmi, tónom, ktorý úspešne vyvažuje akord červeného jablka a motýľa Eve Become.

  • ČO JE TO BUTTERFLY DOHODA?

Vedeli ste, že výraz „dohoda“ sa vzťahuje na chemický vzorec zložený z niekoľkých čuchových látok s individuálnou vôňou, ktoré však spolu vytvárajú úplne novú a dokonale vyváženú vôňu?

The Butterfly akord je hviezdou parfumu Eve Become. Tento akord je kompozíciou vyrobenou s cieľom vytvoriť žiarivé, silné a vytrvalé srdce parfumu, ale zároveň ponúknuť mix tónov, ktoré sa spojili a vytvorili úplne jedinečnú a mnohostrannú vôňu. Butterfly Accord sa skladá z augustovej gardénie, YODANOL, charakteristickej molekuly Firmenich, ktorá zosilňuje vôňu gardénie a pižma Ambroxan, stabilizačnej molekuly, ktorá zvyšuje perzistenciu a poskytuje sviežu morskú arómu. Výsledok týchto materiálov dohromady? Úplne jedinečná sviežo-kvetinová explózia.

  • AUGUSTOVÁ ZÁHRADA

Gardénia, ktorá symbolizuje harmóniu, lásku a milosť, je jednou z najvzácnejších kvetov používaných v parfumérii. Na výrobu jedného kilogramu koncentrátu z tejto kvetiny sú potrebné až 4 tony čerstvých gardénií, vďaka čomu patrí gardénia medzi najdrahšie. Gardenia de August má intenzívnu, bohatú, krémovú a silnú kvetinovú vôňu, ktorá ponúka hĺbku, zmyselnosť a tiež slávne "slnečné" tóny, oveľa silnejšie a rafinovanejšie v porovnaní s inými kvetmi gardénie.

Dôležitým aspektom parfumov Avon je, že ich vždy vytvárajú prestížni majstri parfuméri, ktorí vytvárajú parfumy pre slávne luxusné domy. S prístupom k renomovaným parfumérom zostáva kvalita parfémov Avon na vysokej úrovni, no za neodolateľnú cenu. Parfumérom Eve Become je teda Frank Voekl, čuchový umelec nemeckého pôvodu, ktorý študoval na škole ISPICA vo Francúzsku a momentálne pracuje ako parfumér pre Firmenich v New Yorku.