logo

Elite Gentleman Absolute Santal EDT AVON

Charizmatická orientálna až drevitá vôňa pre mužov

Značka: AVON
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka A04317
Dostupnosť: dodanie do 5 dní
0.60 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Elegantná vôňa vyjadrujúca vaše pravé ja. Najnovšia pánska vôňa z našej elegantnej kolekcie Elite Gentleman Absolute Santal dotvorí váš pravý štýl. Silná mužná vôňa so sofistikovanou kompozíciou austrálskeho santalového dreva s tónmi aromatického kardamómu a výraznej vône lístkov fialky. Tie dodávajú toaletnej vode Elite Gentleman Absolute Santal svieži a ľahko zemitý charakter. Dokonalá vôňa, ktorá sa hodí nielen na pracovné schôdzky, ale pre svoju rafinovanosť a nadčasovosť bude ideálnou voľbou aj na výnimočné príležitosti či večere. Toaletná voda Elite Gentleman Absolute Santal si vás svojou nezameniteľnou kompozíciou podmaní. Obklopte sa elegantnou a charizmatickou vôňou.

Kategória: orientálno-drevitá vôňa

Zloženie: kardamóm, lístky fialky, austrálske santalové drevo

Príležitosť: Vôňa je vhodná pre výnimočné príležitosti, dôležité schôdzky a udalosti.

Prosím, majte na pamäti, že sa zloženie výrobkov môže meniť. Najaktuálnejšie zloženie nájdete na obale výrobku. Overte si toto zloženie pred použitím.

Ingredients: ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, POLYGLYCERYL-3 CAPRYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, CITRAL, COUMARIN, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL, EUGENOL. <<1037102-001>>