logo

Detský difuzér so zvlhčovačom vzduchu

Prečistí vzduch a skrášli každú detskú izbičku
Značka: Nobilis Tilia
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka T0335
EAN: 8595100297747
Dostupnosť: dodanie do 7 dní
41.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Zdravá aróma éterických olejov a farebné podsvietenie premení každú detskú izbu na útulné miesto pre odpočinok, spánok aj radostné šantenie. Aromalampy so sviečkou nie sú pre detské izby bezpečné a klasickým difuzérom zase chýba detská roztomilosť. Preto ponúkame keramický difuzér v dizajne malej sovy, ktorý pomocou vody a ultrazvuku rozptyľuje po miestnosti jemnú hmlu éterických olejov. Tie sa tak neprepaľujú nad sviečkou, ale si zachovávajú svoje aktívne vlastnosti. Farebné odtiene tyrkysovej, zelenej, žltej, oranžovej, červenej, ružovej, fialovej a modrej vykúzlia v miestnosti magickú atmosféru, v ktorej sa bude deťom príjemne zaspávať. Podfarbenie však môžete vypnúť, a ak sa odparí všetka voda, difuzér sa vypne automaticky sám.

Všetkým rodičom, ktorí chcú do starostlivosti o deti zapojiť aromaterapiu a deťom, pre ktoré sa difuzér-sovička stane obľúbenou farebnou a voňavou lampičkou. Difuzér je vhodný pre každodenné použitie pre priestory až do 50 m2.

Použitie detského difúzera a zvhčovača

Naplňte vnútornú nádobku difuzéra vodou a pridajte 10-15 kvapiek éterického oleja alebo zmesi olejov, ktoré sú vhodné pre deti. Difuzér uzavrite a prístroj zapnite stlačením hornej časti malej sovy. Podrobný návod na použitie a čistenie zariadenia je súčasťou difuzéru.Do difuzéra nepatria rastlinné oleje.

Navod na detský difuzér.pdf