logo

Denný krém proti stárnutiu Blue Therapy Accelerated BIOTHERM

PRÍRODNÝ

Hodvábny Anti-aging denný krém 

Pôvod:
Francúzsko
Objem:
1,5 ml
Značka: BIOTHERM
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka BIO118692
EAN: 3614270967283
Dostupnosť: vypredané
4.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

V Biotherme veria, že iba 20 % príznakov starnutia je nevyhnutných, čo znamená, že na zvyšok môžete pôsobiť výberom správnych produktov starostlivosti o pleť proti starnutiu. Blue Therapy Accelerated Cream je krém na spevnenie pleti obohatený o riasy mladosti'', 100% prírodnú morskú riasu, ktorá reaktivuje metabolizmus starnúcich buniek a znižuje výskyt známych známok starnutia, ako sú vrásky a tmavé škvrny. Obohatený o silu prírody, je to najlepší denný hydratačný krém, ktorý odhalí pokožku, ktorá vyzerá každý deň hladšie a mladšie.

Tento spevňujúci krém obsahuje ultraľahkú gélovú textúru vody, ktorá sa okamžite vstrebáva do pokožky. Tento ľahký denný krém, ktorý zahaľuje starnúcu pokožku do závoja pohodlia, nezanechá vašu pokožku nikdy mastnú a dokonale sa hodí k mejkapovým produktom pre bezproblémovú kozmetickú rutinu.

 

Je klinicky dokázané, že tento krém proti starnutiu poskytuje viditeľné výsledky

 • Zvýšte tonicitu pokožky 
 • Znížte vrásky na čele 
 • Zvýšte žiarivosť pleti 
 • Cíťte pokožku jemnejšiu a vyživenú

 

Použitie denného krému proti stárnutiu Blue Therapy Accelerated

Naneste krém spevňujúci pokožku ráno po vašom obľúbenom čistiacom prípravku na tvár a pleťovom toniku.  S jednou dávkou vzorky krému proti vráskam začnite ľahkými horizontálnymi ťahmi po tvári a potom rolujte a pevne stláčajte pomocou ukazováka a palca všade tam, kde sú vrásky.  Zvýšte rozjasnenie stlačením a stočením prstov „vlnovým“ pohybom, aby ste zlepšili vnútornú cirkuláciu statických tekutín vo vašej pokožke.

 

Čo je Life Plankton ™ ?

Life Plankton™ z francúzskych Pyrenejí je probiotický extrakt obsahujúci 35 živín, ktoré poskytujú intenzívnu regeneračnú hydratáciu pre viditeľne upokojenú, jemnú a žiarivú pokožku. Vyrábajú sa trvalo udržateľným spôsobom vo Francúzsku od roku 1994 a sú 100% prírodné, biologicky odbúrateľné a obnoviteľné.

Všetky produkty Biotherm sú naplnené probiotickými výťažkami Life Plankton™, ktoré poskytujú intenzívnu regeneračnú hydratáciu, zatiaľ čo kolekcia Life Plankton™ obsahuje produkty, ktoré obsahujú probiotický extrakt Life Plankton™ v najvyššej koncentrácii.

Probiotické extrakty Life Plankton™, ktoré pôsobia na 8 rozmerov pokožky a prinášajú výsledky už počas prvých 8 dní používania , poskytujú viaceré výhody:

 1. Rovnováha ➝ kožný maz ➝ Life Plankton™ obnovuje rovnováhu prirodzených funkcií pokožky
 2. Pevnosť ➝ Elasticita ➝ Life Plankton™ znižuje aktivitu elastázy
 3. Férovosť ➝ Melanín ➝ Life Plankton™ pôsobí ako silný antioxidant
 4. Odolnosť ➝ Citlivosť ➝ Life Plankton™ potláča zápalové odpovede
 5. Žiarivosť ➝ Hydratácia ➝ Life Plankton™ obnovuje rovnováhu prirodzených funkcií pokožky
 6. Hladkosť ➝ Vrásky ➝ Life Plankton™ obnovuje rovnováhu prirodzených funkcií pokožky
 7. Čistota  ➝ Nedokonalosti ➝ Life Plankton™ posilňuje antimikrobiálnu kožnú bariéru
 8. Zjemnenie ➝ Póry ➝ Life Plankton™ zlepšuje kvalitu pleti

Probiotické extrakty Life Plankton™ posilňujú prirodzenú obranyschopnosť pokožky a chránia ju pred vekom, environmentálnymi agresiami a útokmi životného štýlu, pričom posilňujú samoochrannú funkciu pokožky a zabraňujú útokom na kožné bunky.

Produkty Biotherm neobsahujú parabény, žiadne vonné alergény a sú obohatené o Life Plankton™, čistý výťažok z termálneho planktónu, ktorý obsahuje 35 živín, proteíny, vitamíny, aminokyseliny, glycidy, lipidy a stopové prvky, ktoré pomáhajú oživiť vitálne funkcie pokožky a ktoré sú nevyhnutné. na jeho zdravie.

863415 22 Aqua, Glycerín, Dimethicone, Isohexadecan, Alcohol Denat, Dipropylénglykol, Niacínamid, Syntetický vosk, Peg-10 Dimethicone, Sorbitol, Hydroxyetyl ​​pipe razine Etan Sulfonis Acid, Extrakt z rias, Dimethicone/10PolyPglycerin, Dimethicone/10PolyPglycerine -3 krospolymér, kopolymér akrylátov sodný, polyakrylát sodný, extrakt z Laminaria Ochroleuca, guanozín, adenozín, síran horečnatý, askorylglukozid, nylon-12, edta disodná, glyceridy kaprylovej/kaprinovej, diglycerid kyseliny kaprylovej/imonium-heteroglyceroltriglycerid , Ethylh exylglycerin, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Parfum, FIL C175033