logo

Colours of the World Dulux

Dulux Colours of the World je kolekcia 45 odtieňov, ktoré sa inšpirujú najkrajšími svetovými zákutiami a boli vybrané v spolupráci so svetovými aj českými dizajnérmi. Spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na jednoduchú kombinovateľnosť s rešpektom k tradíciám, ale aj zároveň moderným trendom.

Interiérová farba Dulux Colour Of The World je hotová interiérová matná farba. Dostupná vo viacerých odtieňoch. Je určená na natieranie steny, stropov alebo dekoračných a ochranných náterov.  Je možné ju použiť na cementové alebo vápennocementové omietky, sadrové podklady, sadrokartónové dosky, papierové tapety a tapety zo skleného vlákna. Farba má tixotropnú konzistenciu a pri natieraní neodkvapkáva, o je veľmi praktické napríklad keď nie je možné premiestniť alebo dostatočne zaistiť nábytok. Náter je paropriepustný a umožňuje stenám dýchať. Náter je vysoko odolný proti oteru, vrátane opakovaného mokrého umývania saponátom. Natretý povrch nesmie byť v stálom kontakte s vodou a nesmie byť vystavený kondenzovanej vlhkosti. 

Testery dodávame na objednávku, aby sme vám tak zabezpečili tú najčerstvejšiu farbu. 

Výhody Colours of the World Dulux

  • technológia Pigment PRO zaisťuje nadpriemerné krytie farby a farebnú stálofarebnosť

  • umývateľná

  • vysoko oteru odolná

Špecifikácie Colours of the World Dulux

  • Vzhľad: matný
  • Doba schnutia: 4h
  • Počet vrstiev: 2

Aplikácia vzorky farby Colours of the World Dulux

Chyťte do rúk fľaštičku farby a poriadne s ňou cca 1 minútu zatrepte. Dajte dole viečko a odstráňte ochrannú fóliu spod valčeka. Následne zakloňte valček a vymáčknite trochu farby. Odporúčame pomalšie pohyby valčekom o stenu, aby sa vám nerozprskla po priestore.

Vzorkovník 45 odtieňov farieb Colour of the World