logo

CLEAR IMPROVEMENT™ ORIGINS

NOVINKA PRÍRODNÝ

Maska s aktívnym uhlím na čistenie pórov

Pôvod:
USA
Objem:
15 ml
Značka: ORIGINS
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka Or04
Dostupnosť: skladom 1 ks
6.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Najlepšia maska ​​s aktívnym uhlím pre vyčistenú pleť. Pomáha hĺbkovo detoxikovať, absorbuje znečisťujúce látky z prostredia a rozpúšťa nečistoty. Táto maska ​​s aktívnym uhlím, ktorá obsahuje 1 % čistiaceho bambusového dreveného uhlia a 18 % ílu absorbujúceho olej, dokáže viac než len hĺbkovo čistiť – vyťahuje hlboko sa nachádzajúce upchávače pórov, ako sú nečistoty a zvyšky, absorbuje prebytočný maz, ktorý môže viesť k škvrnám, a viditeľne zlepšuje. textúru pleti a póry.

TYPY PLETI: Normálna, mastná, zmiešaná

 

Hlavné zložky masky s uhlím

Bambusové uhlie: Zuhoľnatený, aby aktivoval jeho čistiacu silu, pomáha hĺbkovo čistiť póry od hlbokej špiny a nečistôt.
Hlina: Táto zložka bohatá na minerály pomáha absorbovať oleje, nečistoty a látky znečisťujúce životné prostredie.

Použitie masky s uhlím

Na pokožke bez make-upu otvorte póry teplým, vlhkým uterákom a naneste masku. Nechajte zaschnúť a opláchnite. Používajte raz týždenne alebo tak často, ako je potrebné.

Drevené uhlie vyrobené z bambusového popola je veľmi jemný, vysoko porézny prášok. Pri aplikácii na pokožku kreslí.

CLEAR IMPROVEMENT™ ORIGINS vzorka

 

Ingrediencie:Voda\Aqua\Eau; Myrtus Communis (myrtlová) listová voda, kaolín, bentonit, butylénglykol, montmorillonit, polysorbát 20, Peg-100 stearát, práškové uhlie, xantánová guma, lecitín, Peg-150 distearát, propylénglykolstearát, sorbitanglykollaurát, sorbitan laurát, G , simetikón, kaprylylglykol, etylhexylglycerín, hexylénglykol, trisodná soľ edta, kyselina dehydrooctová, fenoxyetanol<ILNILN33435>

Upozorňujeme, že zoznamy zložiek sa môžu z času na čas meniť alebo líšiť. Aktuálny zoznam zložiek nájdete v zozname zložiek na obale produktu, ktorý dostanete.

1 500+ prísad v súlade s prísnymi predpismi EÚ. Okrem toho neobsahujeme ani: Parabény, ftaláty, formaldehyd a látky uvoľňujúce formaldehyd, laurylsulfát sodný (SLS), minerálny olej, vazelínu, parafín, dietanolamín (DEA), polyetylénové guľôčky a živočíšne zložky (okrem medu bez krutosti a včelí vosk vo vybraných receptúrach). Sme vegetariáni a tiež ponúkame mnoho receptúr, ktoré sú vegánske (bez zložiek živočíšneho pôvodu).