logo

BIO Matcha Harmony

PRÍRODNÝ

Obľúbený BIO jemne mletý japonský čaj

Pôvod:
Japonsko
Objem:
2 g
Značka: Kyosun
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka KY3671
EAN: 8588006263480
Dostupnosť: skladom 9 ks
0.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Konzumácia čaju Matcha podporuje rovnomerné rozloženie energie v tele, čím až o 30 - 40% zrýchľuje metabolizmus a spomaľuje stárnutie. Matcha Tea Vám umožní udržať koncentráciu na dlhú dobu a zároveň vedie k uvoľneniu a relaxácii. V jeho zložení nájdete proteíny, kofeín, vlákninu, vitamíny A-karotén, E, minerály ako sú železo, vápnik, draslík, zinok, katechíny, aminokyseliny. BIO Matcha Tea Harmony 2g je nie len veľmi praktické pre presné dávkovanie, ale práve vďaka tomu, taktiež nemusíte dávať pozor na jeho skladovanie, pretože čaj inak rýchle oxiduje. Takto balené porcie Vám zaručia vychutnať si kvalitný a hlavne vždy čerstvý čaj.

Prášok Matcha čaju môžete použiť aj do zmrzliny, koláčov, smoothie , milk shakeu, dezertov, capuccina...

Čaj sa pestuje v japonských oblastiach Nishio a Shizuoka.

 

Výhody BIO Matcha čaju

podporuje vstrebávanie tukov

detoxikuje

odkysluje 

zlepšuje imunitný systém

dodáva energiu

zlepšuje pamäť a sústrednie

obsahuje antioxidanty a vitamíny

100% BIO kvalita

 

Prečo piť Matcha Tea?
Matcha Tea je z hľadiska nutričných hodnôt približne 10 x silnejší, než bežný zelený čaj a obsahuje veľký podiel antioxidantov, aminokyselín a teofylínu, čo je čajový kofeín. Teofylín je v podstate čajový kofeín, ktorý sa na rozdiel od toho v káve uvoľňuje postupne po dobu 3-6 hodín, čo má priaznivejšie vplyv na ľudský organizmus. Matcha Tea je jediný čaj, ktorý obsahuje približne 30% vlákniny.

Aké certifikácia má náš Bio Matcha Tea?

Hneď niekoľko. Medzi tie najviac dôležité je známka BIO. Túto známku sme dostali už v roku 2012 a v tom čase sme boli vôbec prví, kto o certifikáciu BIO na tento druh čaju požiadal. Odvtedy ju pri každoročných kontrolách certifikačného úradu, predlžujeme. Ďalším certifikátom je Certifikát o zdravotnej neškodnosti produktu vydaný Štátnym zdravotným ústavom. Certifikáty kvality disponuje aj náš dodávateľ a medzi tie hlavné patrí: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer a ďalšie.

Výživové údaje BIO MATCHA čaju na 100g

  • Antioxidanty celkom: 13,7 g
  • Aminokyseliny celkom: 1341 mg
  • Kofeín: 2,3 g

 

Príprava BIO Matcha čaj Harmony

ZA STUDENA

Čaj zmiešame s vodou (2 dl - 1,5 l podľa chuti) a poriadne pretrepeme. Odporúčame pridať pár kvapiek limetky, alebo trochu ovocného sirupu na ochutenie. Skvelej chuti docielite kombináciou čaju Matcha s vodou a bázovým sirupom. Je dôležité, aby bol čaj Matcha vždy dôkladne rozmiešaný. Pri príprave za studena použijeme šejker alebo plastovú fľašu.

ZA TEPLA

Čaj (2g sáčok) zalejeme horúcou vodou (2 dl) s teplotou cca 65°C a poriadne rozmiešame. Na prípravu za tepla je ideálny pomocník šľahač mlieka. Skvelej chuti docielime pridaním medu a limety. Odporúčame podávať aj s mliekom pre zjemnenie chuti.

Dávkovanie BIO Matcha čaj Harmony

Odporúčaná denná dávka u dospelého človeka je 4-6 gramov. Tehotné, dojčiace a deti cca 2 gramy denne.

Ocenenia BIO Matcha čaj Harmony

Bio Matcha Tea Harmony sa stal Produktom roku 2016 na portále Heuréka.cz v kategórii čaj.

 

100% BIO MATCHA ČAJ


Trvanlivosť Bio Matcha Tea je dva roky.

V produkte nie sú známe žiadne alergény.