logo

Beef Protein BioTech USA

LOW CARB LACTO FREE GLUTEN FREE

Prémiový proteínový prášok

Pôvod:
Maďarsko
Objem:
30 g
Značka: BioTech USA
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka BTU5
EAN: 5999076223770
Dostupnosť: skladom 3 ks
1.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

BioTech USA Beef Protein je lahodný hovädzí proteín bez cukru, laktózy a lepku. Základ proteínu tvorí hydrolyzovaná peptidová forma hovädzích bielkovín obohatená a glutamín a arginín. Hovädzí proteín obsahuje kvalitné bielkoviny, ktoré sú ľahšie stráviteľné než nízkotučné hovädzie mäso (napr. steak), má dobrú absorpciu a ako všetky živočíšne bielkoviny aj vynikajúcu biologickú hodnotu. Beef Protein je bez pridaného kreatínu a hoci má nízky obsah tuku, obsahuje kokosový tuk, ktorý je vynikajúcim zdrojom MCT (triglyceridy so stredným reťazcom).

 

Výhody Beef Proteínu

 • až 26 g bielkovín na jednu dávku
 • obohatený o glutamín arginín
 • nízky obsah tuku a sacharidov
 • bez pridaného kreatínu
 • bez cukru
 • bez lepku
 • bez laktózy
 • bez aspartámu

Dávkovanie Beef Proteínu

Zmiešajte jedno vrecko (30 g) s 250 ml vody. V tréningové dni užívajte minimálne 2 dávky. Jednu dávku 45 minút po tréningu a ďalšiu medzi jedlami. V netréningové dni užívajte 1 dávku ráno a 1 dávku večer. Pre najlepšie výsledky používajte mixér alebo šejker.

 

Hydrolyzovaná proteínová peptidová formula pochádzajúca z hovädzieho so špeciálnou zložkou aminokyselín. Hovädzí proteín je lepšie stráviteľný zdroj proteínu ako je nízkotučné hovädzie mäso (napr. Steak), dobre sa absorbuje a ako živočíšny proteín má vynikajúcu biologickú hodnotu. Hoci má produkt nízky obsah tuku (0,6 g / 1 dávka), kokosový tuk, ktorý obsahuje je vynikajúcim zdrojom MCT (triglyceridy so stredným reťazcom).

Beef Protein rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

 

Pre koho odporúčame Beef Protein?

 • Beef Protein je vynikajúcim zdrojom bielkovín pre všetkých, prispieva k udržiavaniu zdravých kostí a svalov, ako aj k ich rastu
 • pre tých, ktorí chcú nemliečne proteíny
 • ak držíte paleo diétu
 • pre tých, ktorí držia bezmliečnu diétu
 • pre tých, ktorí sú citliví na laktózu
 • pre tých, ktorí sú citliví na lepok

 

Priemerná výživová hodnota
Veľkosť 1 dávky: 30 g / Denná dávka: 2 x 30 g (60 g) / Počet dávok v balení 1816 g: 60
  100 g RVH%*
(100 g)
30 g 60 g
Energia 1682 kJ
396 kcal
20% 505 kJ
119 kcal
1009 kJ
238 kcal
Tuky
- z toho nasýtené mastné kyseliny
2,0 g
0,9 g
3%
5%
0,6 g
0,3 g
1,2 g
0,5 g
Sacharidy
- z toho cukry
6,7 g
0,6 g
3%
<1%
2,0 g
<0,5 g
4,0 g
<0,5 g
Bielkoviny 87 g 174% 26 g 52 g
Soľ 1,3 g 22% 0,39 g 0,78 g

*RVH: Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem dospelého (8400 kJ/2000 kcal).
Bez lepku: < 20 mg lepku/kg prášku
Bez cukru: < 0,5 g cukru/100 ml hotového nápoja.
Nízky obsah tuku: <1,5 g tuku/100 ml hotového nápoja.

 

PRÍCHUŤ ČOKOLÁDA-KOKOS
Zloženie: Beef Protein Blend 77% (hydrolyzovaná bielkovina, L-glutamín, L-arginín), nízkotučný kakaový prášok, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), arómy, maltodextrín, emulgátor: lecitíny (sója), zahusťovadlá (celulózová guma, karagénan), krémová zložka [kokosový tuk, maltodextrín, rastlinná bielkovina, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], soľ, sladidlo (sukralóza).

PRÍCHUŤ JAHODA
Zloženie: Beef Protein Blend 84% (hydrolyzovaná bielkovina, L-glutamín, L-arginín), zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), arómy, maltodextrín, zahusťovadlá (celulózová guma, karagénan), emulgátor: lecitíny (sója), krémová zložka [kokosový tuk, maltodextrín, rastlinná bielkovina, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], kyselina (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), soľ, farbivo Allura červená AC**.

PRÍCHUŤ VANILKA-ŠKORICA
Zloženie: Beef Protein Blend 85% (hydrolyzovaná bielkovina, L-glutamín, L-arginín), zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), maltodextrín, arómy, zahusťovadlá (celulózová guma, karagénan), emulgátor: lecitíny (sója), škorica, krémová zložka [kokosový tuk, maltodextrín, rastlinná bielkovina, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], soľ, sladidlo (sukralóza), farbivo (tartrazín)**.

**Tartrazín, Allura červená AC : môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.