logo

Aróma difuzér do auta

NOVINKA
Prenosný dizajnový aróma difuzér príjemne prečistí vzduch na cestách
Pôvod:
Čína
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: No T0337
EAN: 8595100299017
Dostupnosť: dodanie do 7 dní
42.55 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Užívajte si cesty autom s novou energiou a dobrou náladou. Prenosný aróma difuzér so zabudovanou batériou je špeciálne určený pre šetrné odparovanie éterických olejov v priestore vozidla, a ponúka tak ďalšiu možnosť, ako počas dňa využiť účinky aromaterapie. Prednosťou difuzéra je praktická veľkosť (65x65x128 mm), hravý dizajn s logom Nobilis Tilia a nabíjanie cez USB kábel, bez ktorého vydrží v prevádzke približne 6h. Disponuje tromi režimami na nastavenie intenzity odparovania a možností farebného, premenlivého podsvietenia. Ľahko ho umiestnite do držiaka na nápoje, odkiaľ bude jemne šíriť vône éterických olejov.

Tomu, kto si chce spríjemniť každodenné cesty po meste, víkendové cestovanie do prírody alebo dlhé jazdy na dovolenku. Vhodne zvolené éterické oleje dodajú novú energiu, odplavia pracovný stres alebo nervozitu vyvolanú dlhými kolónami, uľavia deťom pri nevoľnosti a podporia pozitívne naladenie všetkých cestujúcich.

Použitie aróma difuzéra do auta

Difuzér postavte do rovnej pozície a nezakrývajte. Do nádržky na olej pridajte pár kvapiek éterického oleja. Do difuzéra nepridávajte vodu ani rastlinné oleje. Plastovú nádržku odporúčame pravidelne čistiť, najlepšie po 5 použitiach.