logo

Aquasource Hyalu Plump Gel BIOTHERM

PRÍRODNÝ

Denný pleťový gél pre normálnu a zmiešanú pokožku tváre

Pôvod:
Francúzsko
Objem:
1 ml
Značka: BIOTHERM
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: vzorka BIO0886734
EAN: 2800015358923
Dostupnosť: skladom 1 ks
4.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Ikonický pleťový gél, teraz v ešte účinnejšom a čistejšom zložení. Aquasource Hyalu Plump Gel okamžite dodáva pleti 48-hodinovú hĺbkovú hydratáciu, aby bojoval s každodennými agresiami pre viditeľne vyživenú, vyživenú a žiarivú pleť. Aquasource Hyalu Plump Gel má rovnakú farbu, vôňu a textúru ako pôvodný Aquasource Gel s novým a vylepšeným zložením. Aquasource Hyalu Plump Gel naplnený 100% prírodnými, obnoviteľnými a biologicky odbúrateľnými probiotickými extraktmi Life Plankton™ a kyselinou hyalurónovou. Plastový uzáver je 100% recyklovaný a sklenená nádoba je vyrobená zo 40% recyklovaného skla.

Objavte ikonickú textúru chladivého gélu, ktorú ženy milujú už desaťročia. Svieži a krémový nádych, ktorý sa rozplýva na pokožke a pomáha prebúdzať zmysly každý deň. Vhodné pre všetky typy pleti, dokonca aj pre citlivú pokožku.

Čím je Aquasource Hyalu Plump Gel jedinečný?

Poháňaný 2 molekulárnymi kyselinami hyalurónovými v kombinácii s patentovanými regeneračnými probiotickými výťažkami Life Plankton™ bojuje s každodennými agresiami pre viditeľne vyživenú a žiarivú pleť. Tento hydratačný krém, vyvinutý s ohľadom na záväzky BIOTHERM, sa môže pochváliť zložením, ktoré je dobré pre vašu pokožku a rešpektuje život vo vode, ako aj obal, ktorý je ekologický.

 

Aquasource Hyalu Plump Gel BIOTHERM

Kľúčové zložky Aquasource Hyalu Plump Gel

2 kyseliny hyalurónové s molekulovou hmotnosťou: Ponúkajú viacnásobný hydratačný účinok. Nízka molekulová hmotnosť pre rýchle prenikanie do hĺbky a vysoká molekulová hmotnosť pre zadržiavanie vody na povrchu pokožky.

Probiotický extrakt Life Plankton: Zložka 100% prírodného pôvodu získaná pre svoju biologickú afinitu s pokožkou a zosilnená prostredníctvom modrého biotechnologického fermentačného procesu, aby pomohla chrániť, obnovovať a posilňovať pokožku.

Použitie Aquasource Hyalu Plump Gel

Aplikujte Aquasource Hyalu Plump Gel každé ráno a/alebo večer na vyčistenú a tonizovanú pleť.  Naneste vzorku Aquasource Hyalu Plump Gel do dlane. Oboma rukami uhlaďte tvár smerom von, začínajúc od stredu. Dokončite krk a dekolt pre intenzívnu hydratáciu. Vyhnite sa kontúre očí.

 

Čo je Life Plankton ™ ?

Life Plankton™ z francúzskych Pyrenejí je probiotický extrakt obsahujúci 35 živín, ktoré poskytujú intenzívnu regeneračnú hydratáciu pre viditeľne upokojenú, jemnú a žiarivú pokožku. Vyrábajú sa trvalo udržateľným spôsobom vo Francúzsku od roku 1994 a sú 100% prírodné, biologicky odbúrateľné a obnoviteľné.

Všetky produkty Biotherm sú naplnené probiotickými výťažkami Life Plankton™, ktoré poskytujú intenzívnu regeneračnú hydratáciu, zatiaľ čo kolekcia Life Plankton™ obsahuje produkty, ktoré obsahujú probiotický extrakt Life Plankton™ v najvyššej koncentrácii.

Probiotické extrakty Life Plankton™, ktoré pôsobia na 8 rozmerov pokožky a prinášajú výsledky už počas prvých 8 dní používania , poskytujú viaceré výhody:

  1. Rovnováha ➝ kožný maz ➝ Life Plankton™ obnovuje rovnováhu prirodzených funkcií pokožky
  2. Pevnosť ➝ Elasticita ➝ Life Plankton™ znižuje aktivitu elastázy
  3. Férovosť ➝ Melanín ➝ Life Plankton™ pôsobí ako silný antioxidant
  4. Odolnosť ➝ Citlivosť ➝ Life Plankton™ potláča zápalové odpovede
  5. Žiarivosť ➝ Hydratácia ➝ Life Plankton™ obnovuje rovnováhu prirodzených funkcií pokožky
  6. Hladkosť ➝ Vrásky ➝ Life Plankton™ obnovuje rovnováhu prirodzených funkcií pokožky
  7. Čistota  ➝ Nedokonalosti ➝ Life Plankton™ posilňuje antimikrobiálnu kožnú bariéru
  8. Zjemnenie ➝ Póry ➝ Life Plankton™ zlepšuje kvalitu pleti

Probiotické extrakty Life Plankton™ posilňujú prirodzenú obranyschopnosť pokožky a chránia ju pred vekom, environmentálnymi agresiami a útokmi životného štýlu, pričom posilňujú samoochrannú funkciu pokožky a zabraňujú útokom na kožné bunky.

Aqua, Glycerín, Alcohol Denat., Prunus Armeniaca, Kernel Oiel, Cetearyl Isononanoate, Isopropyl Isostearate, Butyrospermum Parkii Butter, Ceramide Np, Carbomer, Sodium Chloride, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxid, 2-Oleamido-1, ChocanediOle, Adenozín, amónny polyakryloyldimetyltaurát, hydroxyacetofenón, hydroxypalmitoyl sfinganín, kyselina kapryloylsalicylová, vitreoscilla ferment, kyselina citrónová, xantánová guma, mentoxypropándiol, tokoferol, chlórfenezín, Ci 192090, linfum, linfum, linfum

Vzorka je balená v malom vrecúšku.